KONST / Litografier / Träsnitt 13592537
nr 1359 2537
Träsnitt
Japan. Ej signerad. Motivet: 35x23cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:47:59
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr